Kiralık Fuar Malzemeleri

Fuar Malzemelerinin Kiralanmasında İşinizi Şansa Bırakmayın!

Home \ Hizmetlerimiz \ Kiralık Fuar Malzemeleri

Kiralık Fuar Malzemeleri Temini

Fuar standlarınızda  etkinlik, davet,  vb. organizasyonlarınızda  kullanabileceğiniz kiralık fuar ekipmanlarını ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları kiralık fuar ekipmanından  temin edebilirsiniz .

Kiralık Fuar Eşyaları Temini

Fuarlarda kendi kalitesi ve kurumsal görünümü ile yer almak isteyenler için kiralık fuar eşyaları taleplerini en iyi kalite ve servisle temin etmekteyiz. Fuar organizasyonuna katılım esnasında en fazla sıkıntı stand içinde kullanılacak olan ekstra hizmet malzemelerinin temin edilmesinde yaşanmaktadır. Kalitenizi ve duruşunuzu sergileyecek olan malzeme eksikliği kiralık fuar ekipmanları sayesinde maksimum özen ile giderilmektedir.

Fuar Malzemeleri Kiralamak Çok Kolay!

Sahip olunan alana uygun masa, sandalye, kahve makinesi, broşür standları, canlı çiçek, yapay çiçek, beyaz eşya, oturma grupları, su sebili, aydınlatma için gerekli malzemeler, plazma veya LCD televizyon, monitör, audo-visual ekipman, info desk, dekoratif ürünler, barkovizyon – perde ve benzeri birçok ekipman fuar malzemeleri arasında yer almaktadır.

 Yurtiçi ve Yurtdışı Fuarlarında Yanınızdayız

Sadece yurtiçi fuar ve organizasyonlarda değil Almanya Düsseldorf’ta hizmet sunan Avrupa şubemiz sayesinde yurtdışında gerçekleşecek olan uluslararası fuarlarda ve organizasyonlarda da aynı kalitede hizmet sunma imkanımız bulunmaktadır.

 

Kendi bünyemiz içinde yer alan iç mimarlık hizmetimiz sayesinde kurumsal kimliğinizi yansıtacak en iyi görüntüyü yaratmak için konularında uzman olan ekip arkadaşlarımız gerekli tüm çalışmaları özel olarak yaparak ihtiyacınız olan kiralık fuar ekipmanları listesi ile birlikte etkili alan çözümlerini de üretmektedir.

Ayrıca birlikte çalıştığımız tüm şirketlerin taleplerini ve beklentilerini karşılamak adına karşılıklı görüşmeler yapılarak sahip olunan alana, fuarın konusuna ve genel yapısına uygun çözüm önerileri sunulmaktadır.

Fuar Malzemeleri Satışı 

İhtiyacınız olduğunda  kiraladığımız ürünleri eğer isterseniz sizlere uygun fiyatlarla satışınıda gerçekleştirebiliyoruz. Bunun için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Çalışma süresi boyunca profesyonel ve kaliteli bir biçim de sizlere hizmet vermekteyiz .  Oluşabilecek arızaları en kısa sürede değişimi gerçekleştirilecektir .

ADRES

ADNAN KAHVECİ MAH. ÇANKAYA CADDESİ SİMAY İŞ MERKEZİ KAT:-2
BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL / TÜRKİYE

TELEFON VE MAİL

Online Sipariş Hattı: + 90 549 350 24 50
Mail : info@cmtexpo.net